Суд визнав недійсним договір на будівництво обласного центру екстреної медичної допомоги

судЗа позовом обласної прокуратури суд Черкаської області визнав незаконним рішення тендерного комітету про визнання переможцем конкурсу товариства з обмеженою відповідальністю, а також визнав недійсним договір підряду на суму 46,7 млн грн, який так і не був виконаний.

Установлено, що переможець оголошених торгів на будівництво обласного центру екстреної медичної допомоги по вул. Корольова у м. Черкаси не мав відповідного обладнання та матеріально-технічної бази для виконання робіт, яка вимагалась конкурсною комісією, але це залишено нею поза увагою.

Вказана обставина в суді додатково знайшла підтвердження й тим, що підрядник у день укладання основного договору підряду, зразу ж з іншим приватним підприємством уклав договір субпідряду, що суперечило умовам проведення конкурсу.

Наразі прокуратура в суді довела незаконність проведення процедури закупівлі за державні кошти будівництва обласного центру екстреної медичної допомоги. Уповноваженими державними органами має бути оголошено новий конкурс, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.