«Суд у смартфоні»: запрацював новий додаток для спілкування із судовими установами

1170443_newsПісля тестування в роботу запустили новий мобільний застосунок доступний для вільного завантаження у GooglePlay та AppleStore.

Державна судова адміністрація України за підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні, реалізувала проєкт зі створення мобільного застосунку «єСуд».

«Ми робимо, зокрема з залученням іноземних партнерів, все можливе, щоб учасники судових процесів та інші користувачі мали у максимально зручний та комфортний спосіб спілкуватися з судовими установами. Наша мета – забезпечити громадянам вільний, зручний та оперативний доступ до правосуддя», – наголосив т.в.о. Голови ДСА України Олексій Сальніков.

У реалізації ініціативи Президента України «Суд у смартфоні» це лише перший крок, який вдалося впровадити в стислі терміни та в ситуації критичного недофінансування судової системи.

Застосунок «єСуд» дозволяє:

– отримувати пуш-повідомлення про надходження до кабінету нових документів та зміну стану справ, у яких користувач є учасником чи учасницею;

– переглядати справи, провадження, процесуальні документи, що надіслані судом до кабінету;

– переглядати заяви, клопотання та інші документи, які користувач створив в своєму кабінеті;

– переглядати довіреності та ордери, що знаходяться в кабінеті користувача,

– анулювати довіреності та ордери, які видав користувач.

Виконувач обов’язків директора ДП «ЦСС» Андрій Слюсаренко закликав користувачів активніше приєднуватися до відкритого тестування застосунку «єСуд» і наголосив на важливості зворотної інформації, яка допоможе вдосконалити роботу додатку.

Надсилати пропозиції та побажання щодо поліпшення інтерфейсу, розширення функціоналу або інформацію про виявлені технічні проблеми можна на електрону адресу: inbox@ccs.court.gov.ua або звертатися за телефоном технічної підтримки: (044) 492-70-10.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *