Створено комісію для перевірки роботи ТЦК СП в усіх регіонах

Перший заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Олександр Павлюк приступив до виконання доручення Президента щодо організації комісії для перевірки роботи ТЦК СП.

Разом із військовими до складу комісії увійдуть правоохоронці, представники СБУ та НАЗК.

Генерал-лейтенант Олександр Павлюк зазначив, що правоохоронні органи ретельно перевірятимуть відповідність способу життя посадових осіб ТЦК та СП до тих даних, що зазначені в їхніх деклараціях.

«Ми добре знаємо, до чого було більше уваги російської агентури у 2014 році. Саме до процесів, пов’язаних з мобілізацією. Вороги тоді самі були в шоці та не розуміли, яким чином ми змогли провести шість черг мобілізації. Адже ще наприкінці 2013-го система військкоматів була настільки знищена, що не була спроможна виконувати ці важливі завдання. Тому головне в роботі комісії — не завадити виконанню завдань щодо проведення мобілізації», – зазначив генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

За його словами, перевірка буде ретельною й виваженою. У разі виявлення доказової бази корупції та зловживань, будуть прийняті жорсткі кадрові та правові рішення.

За результатами перевірки буде сформовано пропозиції для покращення функціонування ТЦК СП.

Інформацію щодо проблем у роботі терцентрів можна повідомити:
– за номером 0 800 31 01 79;
– на електронну пошту tckreport@gmail.com.

Отримана за зворотним зв’язком інформація ретельно перевірятиметься, аби не допустити ворожих «вкидів» з метою дестабілізації та збою мобілізаційного процесу в Україні.

За інформацією Міністерства оборони України

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.