Створення Національного центру реабілітації інвалідів – учасників антитерористичної операції у Смілі не всім до душі

Сьогодні секретар міської ради Віктор Федоренко провів робочу нараду, головним питанням якої було – створення в Смілі Національного центру реабілітації інвалідів – учасників антитерористичної  операції  на базі Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна  частина №14». В нараді взяли участь заступники міського голови, представники депутатського корпусу, закладів охорони здоров`я, ЗМІ, громадськість, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Віктор Антонович підкреслив про надзвичайну важливість створення унікального медичного закладу як для міста, так і для всієї країни, а особливо для воїнів, які не шкодуючи власного життя і здоров`я, стали на захист Батьківщини.  Він нагадав скільки сил довелося докласти міській владі, обласному керівництву, Народному депутату України Сергію Рудику, щоб відстояти цей медичний заклад та ще й добитися, щоб на його основі був створений  Національний центр реабілітації воїнів АТО. Але, на превеликий подив усіх присутніх, деякі представники МСЧ №14, дві громадські активістки висловилися проти створення зазначеного реабілітаційного центру, не зрозумілою стала і позиція депутата Володимира Бердецького, якому створення нового закладу теж не сподобалося.

Голова громадської ради Лариса Ратійова конкретно поставила запитання до  керівника МСЧ №14 Наталії Колобовнікової, чому саботується процес створення такого необхідного сьогодні закладу, адже від відділу охорони здоров`я до медико-санітарної частини направлено лист, в якому йшлося про місячний термін на здійснення комплексу організаційно-правових заходів щодо утворення нового медичного закладу, місяць спливає, а заходи ніякі не проводяться.

За результатами наради було вирішено, що керівники медсанчастини та представники міської влади поїдуть у Міністерство охорони здоров’я, щоб все з’ясувати.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *