Студенти Смілянського коледжу вчилися як не стати жертвою насилля

В рамках  акції «16 Днів протистоянню  насилля» у Смілянському коледжі харчових технологій провели квест на тему  «Як не стати жертвою насилля». Його метою  стало  ознайомлення  учасників з актуальністю проблеми насильства у студентському середовищі. Про це інформує прес-центр СКХТ.
Організаторами цікавого заходу стали викладач Стеблина Ольга Володимирівна  та голова студради коледжу Степаненко Максим, а також  активісти студентського самоврядування Гаврилко Влад, Сакун  Альона, Куцоконь Юрій, Семенцов Владислав, Бевз Вікторія, Буряченко Анна, Рябокінь Ярослава, Писаренко Юлія, Косенко Вікторія. В квесті взяли участь усі бажаючі студенти 1-3 курсу (35 осіб).

Було зформовано 3 команди: «білі», «жовті» та  «червоні». Рух команд відбувалося по станціях: «Бібліотечна – наукова», «Пошукова», «Комп’ютерна», «Спортивна – взаємодопомога» та «Вулична – моделювання ситуації».

Під час квесту  учасникам  були поставлені різнорівневі завдання від розгадування кросворду до цікавих фізичних випробувань. З великим ентузіазмом команди змагалися за першість. Кінцевою метою було визначення ключового вислову: «Як не стати жертвою насилля». Перемогла команда «білих». На заключному етапі підведення підсумків було переглянуто ряд застережливих і рекомендаційних відео матеріалів з обговоренням проблем.

Завершився захід спільним чаюванням з солодощами та позитивними емоціями від участі у квесті. Організатори висловили сподівання, що отримані знання та навички будуть корисними у подальшому житті.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *