Студенти промислово-економічного коледжу обговорили видатки бюджету на охорону здоров’я

22 грудня 2016 року в СПЕК ЧДТУ відбулося відкрите заняття з предмету «Бюджетна система» на тему «Видатки бюджету на охорону здоров’я».
Захід провела старший викладач коледжу Тетяна Борис із студентами групи ФН-9-14, запрошеними колегами коледжу та депутатом Смілянської міської ради VІІ скликання Валентиною Зборівською.
На занятті студенти детально розглянули показники фінансування охорони здоров’я, продемонстрували знання із раніше вивчених предметів, а сучасний стан фінансового забезпечення галузі охорони здоров’я в м. Сміла висвітлила Валентина Зборівська.
Слід відзначити студентів Марію Погорілко та Сергія Пилипченко, які підготували тематичні презентації, Яна Подзігун підготувала змістовну доповідь про використання зарубіжного досвіду фінансування видатків на охорону здоров’я.
Заняття пройшло в теплій і дружній атмосфері. Але фінансове забезпечення охорони здоров’я на державному рівні є вкрай незадовільним та не відповідає дійсним потребам населення. Нашій країні необхідна трансформація фінансового механізму охорони здоров’я на основі індивідуального фінансового забезпечення цієї сфери на фоні загального оновлення й очищення фінансової системи України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *