Студенти коледжу харчових технологій долучились до гри “Країна гідності”

dsc_6030Після успішної презентації молодіжного проекту «Правоюзери» міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інтелектуальна гра «Країна гідності» набирає обертів серед навчальних закладів міста, повідомляють у Смілянському коледжі харчових технологій.
Так, відбулася відбіркова гра і серед студентів І курсу, в якій взяли участь 3 команди по 5 осіб: групи ПСК 16, МЕХ 16 та МД 16. Фасилітаторами (кураторами) команд були гравці-законотворці, які вже мали досвід змагань з депутатами міської ради,  Михайло Хінціцький, Юлія Писаренко та Василь Середич.
Керівник міського проекту «Правоюзери» фахівець із соціальної роботи ЦСССДМ Максим Пархоменко ознайомив учасників з правилами гри та провів невеличке опитування учасників щодо їх знань соціальних прав молоді. Виявилося, що не всі  студенти  знали правильні відповіді. Метою гри було усвідомлення молоддю своїх соціальних прав (право на освіту, на охорону здоров’я, на житло, на працю, на соціальну забезпеченість тощо) та набуття навичок у формуванні соціальної політики країни.
Гра була цікавою і водночас веселою, адже кожен учасник виконував роль парламентаря вигаданої країни під назвою «Країна гідності». Приймалися рішення щодо різних національних стратегій, які стосуються соціальних прав, в рамках плану розвитку країни на найближчі 5 років, при цьому країна володіє обмеженим ресурсом. Особливо цікавим був підрахунок балів, які набрали команди, адже це свідчило про вірні спільні рішення у різних соціальних сферах життя людини.
Після гри студенти змогли легко орієнтуватися в своїх правах та набули досвіду спільної та відповідальної законотворчої діяльності.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *