Студенти-боксери – одні з найсильніших в Україні

251408570_4403031789794901_2062019146687844346_nЗбірна команда Черкаської області, яку представляли переважно студенти з Умані. взяла участь у Чемпіонаті України з боксу серед студентів в місті Київ з 26 по 31 жовтня цього року.

Загалом на змагання прибули 129 боксерів у 18 збірних командах з різних регіонів нашої держави. У загальнокомандному заліку збірна команда Черкащини вперше посіла ІІІ місце, поступившись лише командам Київської та Вінницької областей.

В особистому заліку кращими стали студенти Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини: Овсянніков Євгеній у ваговій категорії 51 кг здобув „золото“.

„Срібло“ підкорилось Лейбенку Павлові (48 кг), Колісніченку Дмитру (54 кг).

„Бронзу“ приміряли Семончук Ігор (54 кг) та Лозан Данило (63,5 кг).

Студент Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Кофан Максим у ваговій категорії 75 кг зайняв ІІ місце, повідомили в обласному відділенні НОК у Черкаській області.