Студентка зі Сміли стала учасницею Всеукраїнської науково-практичної конференції

2319 квітня студентка ІІІ курсу Смілянського коледжу харчових технологій спеціальності «Виробництво хлібобулочних, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів»  Ярослава Рябокінь та керівник, викладач  суспільних дисциплін, Ольга Стеблина стали учасниками Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України «Гуманітарний дискурс суспільних проблем: минуле, сучасне, майбутнє».

Ярослава виступила з доповіддю на тему: «Хвороби інформаційної доби ХХІ століття» гідно представивши Смілянський коледж харчових технологій НУХТ серед інших навчальних закладів.

Учасниками заходу стали студенти вищих навчальних закладів різних країн: Польщі, Словаччини, Грузії та ін., а також вищих навчальних закладів з усіх регіонів нашої держави.

Студенти та курсанти презентували результати своєї кропіткої роботи. Організатори даного проекту висловили подяку активним та освіченим представникам молоді, які зібралися у залі, долучились до дискусії та активно брали участь у обговоренні.

Всеукраїнська науково–практична конференція з міжнародною участю пройшла на високому науково-методичному рівні, і була доступною для широкого кола зацікавлених осіб. Відео про її роботу можна було переглядати в реальному часі на офіційному сайті Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, адже велася пряма онлайн трансляція.

Логічним завершенням роботи конференції стало підведення підсумків, нагородження учасників та публікацію матеріалів конференції у збірці.

Для студентів коледжу, які вивчають філософію – це був перший досвід, де вони могли продемонструвати свій високий рівень знань, інформує прес-центр коледжу харчових технологій.

45 23 20180419_133841

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *