Студентка Смілянського коледжу – серед призерів обласного спортивного онлайн-конкурсу

127666422_3444358512328905_7673453596961796401_nЧеркаське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проводить онлайн-конкурс “Спорт і фізкультура знову: і у коледжі, і вдома”.

Під конкурсу учасники змінають короткі відео, в яких виконують певні вправи, та надсилають їх на розгляд журі, яке й визначає переможців.

Нині визначили переможців у номінації «М’яч футбольний б’ю ногою, балансую – головою». Студенти закладів вищої освіти Черкащини змагались у володінні футбольним м’ячем.

Дівчата отримали завдання жонглювати футбольним м’ячем ногою, у юнаків завдання було – балансувати футбольним м’ячем, утримуючи його на голові.

Серед кращих у цій номінації – Ірина Павлюченко, студентка Смілянського промислово-економічного коледжу. Дівчина посіла ІІІ місце. Відповідний диплом вона отримає від обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту

Невдовзі завершиться номінація „Міцніші руки – у сильніших духом“ (серед юнаків) та „Стрибай-стрибай, а сусідам – не заважай!“ (серед дівчат).

Бачаючі взяти участь  у конкурсі ще мають змогу (відповідно до Регламенту) долучитися та випробувати свої сили, інформують на Facebook-сторінці Черкаського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *