Студентів запрошують до участі в конкурсі наукових робіт щодо Революції Гідності

1-portrait-of-a-young-freelancer-girl-holding-a-notebook-folder-and-standing-behind-the-ancient-building_101969-1252_iСтудентську молодь запрошують узяти участь у ІІІ Всеукраїнському конкурсі наукових робіт на тему Революції Гідності у межах відзнаки імені Сергія Кемського.

Участь у конкурсі можуть узяти студенти 2-4 курсів, а також магістранти та аспіранти закладів вищої освіти усіх спеціальностей, інформує osvita.ua.

Наукові дослідження мають бути присвячені Революції Гідності: вивченню її історії, особливостей, здобутків, значення та впливу на різні сфери політичного, суспільного й культурного життя.

Конкурс відбудеться у два етапи. Перший етап передбачає подання заявок. За результатами їх оцінювання журі оргкомітету має до 30 травня 2021 року надіслати заявникам, які пройшли відбір, запрошення для участі у другому етапі.

Другий етап передбачає подання наукових робіт на розгляд журі. Учасникам, які пройшли перший етап, необхідно до 10 вересня 2021 року надіслати конкурсну роботу.

Оголошення результатів конкурсу відбудеться з 4 до 16 жовтня 2021 року. Для вручення нагород переможців буде запрошено до Києва, де відбудеться публічна презентація їхніх робіт і нагородження.

Переможці отримають грошову винагороду у розмірі 15 000 грн за І місце, 7 000 грн – за ІІ місце та 4 000 грн – за ІІІ місце.

Ознайомитись з положенням про конкурс можна за посиланням.

Прийом заявок для участі в конкурсі триватиме до 16 травня 2021 року.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *