Студенти Смілянського коледжу харчових технологій прибирали в міському парку (фото)

Чисте довкілля є дуже важливим для комфортного життя. Щорічна всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» об’єднала велику кількість активних і екосвідомих людей, щоб разом зробити нашу домівку, Україну, чистою, охайною та комфортною для всіх громадян.

23 квітня 2016 року з 10:00 пройшла одноденна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку – «Зробимо Україну чистою разом!». В рамках екологічного фестивалю «ЧистоФест» відбулося наймасштабніше прибирання країни – біля чверті мільйона українців і волонтерів в один день і в один час вийшли разом на прибирання по всій території України.

На міському рівні акцію очолив відділ сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту управління освіти, молоді та спорту.

Студентська молодь Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ щороку бере активну участь в акції одночасного прибирання країни «Зробимо Україну чистою разом!», і цей рік не був виключенням. Студенти групи МД 15 на чолі з класним керівником Абрамовим Олександром Борисовичем та головою ради студентського самоврядування Михайлом Хінціцьким в міському парку відпочинку активно долучилися до справи: юнаки фарбували лавки для відпочинку, вичищали територію нижнього парку від старих дерев, гілля та сміття, дівчата впорядковували квітники, газони та пішохідні доріжки, тощо.

Сміляни, а особливо сім’ї з дітьми, вдячні молоді міста і раді бачити чистою та впорядкованою територію улюбленого місця відпочинку.

Акція має глибоке суспільне значення, адже об’єднує громадянське суспільство у забезпечення чистоти довкілля, збереженні в рідному краю природної краси для майбутніх поколінь, робить наш квітучий край чистішим!

Джерело: СКХТ НУХТ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *