Строк подання заяв на отримання допомоги на проживання продовжено до 1 грудня

До 1 грудня 2022 року продовжено строк подання ВПО заяв на отримання допомоги на проживання до органів соціального захисту населення чи засобами поштового зв’язку, якщо такі заяви були подані засобами Порталу Дія до 30 квітня 2022 року та допомога не була ними отримана.

Мінцифри cформовано переліки таких внутрішньо переміщених осіб та за наявності у цих переліках всієї інформації для призначення і виплати допомоги внутрішньо переміщеній особі орган соціального захисту населення забезпечує призначення такої допомоги за відповідний період без особистого звернення.

У разі відсутності у переліках необхідної інформації або некоректності її викладення орган соціального захисту населення інформує про те, яку інформуацію потрібно подати для призначення допомоги, а у разі невключення інформації про особу до переліку, громадянин додатково має подати інформацію, що підтверджує факт подання заяви засобами Порталу Дія.

Також, запроваджено вибіркові перевірки органами Національної соціальної сервісної служби України фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи.

Якщо під час перевірки виявляється, що внутрішньо переміщена особа за фактичним місцем перебування не проживає, в органі Нацсоцслужби роблять відповідний запис і залишають внутрішньо переміщеній особі повідомлення про необхідність протягом 10 календарних днів прибути до органу соціального захисту населення за місцем перебування на обліку для проходження ідентифікації.

Якщо особа за 10 днів не прибуде, надання допомоги на проживання припиняють з наступного місяця.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.