Страхова медицина у Смілі

За сприянням першого заступника міського голови Андрія Шовкуна та у зв’язку з ситуацією по медицині в місті, виникла велика необхідність кардинально змінити положення в Смілі на краще. Тому, керуючись досвідом по Україні в цілому, Андрій Григорович хоче запровадити страхову медицину, що надасть змогу покращити надання медичних послуг та зберегти кошти громадян міста. В понеділок 8 червня відбудеться зустріч з керівниками страхової компанії «Нафтагазстрах», яка вже працює з Залізничною лікарнею Сміли не один рік.

Страхова компанія «Нафтагазстрах» є лідируючою компанією у сфері добровільного медичного страхування (ДМС) на Україні.

За 20 років діяльності на страховому ринку Компанія набула авторитету і визнання з боку клієнтів і партнерів. Надійність та чесність роботи Компанії підтверджена багатьма перемогами у  Всеукраїнських конкурсах «Лідер страхового ринку» в основних номінаціях по добровільному медичному страхуванню за підсумками діяльності компанії в 2011, 2012, 2013,2014 роках.

На початок 2015 року у Компанії за добровільним медичним страхуванням застраховано більше 300 тис. осіб. Значну частину із них складають працівники та пенсіонери Укрзалізниці, працівники колективів підприємств, організацій та установ, члени їх сімей.

За 2014 рік страхові виплати Компанії з добровільного медичного страхування склали більше 195 млн. гривень, що є найбільшими серед компаній на страховому ринку ДМС в Україні.

Страхова компанія розробляє страхові програми для страхування колективів з невеликими страховими платежами 50-80-100-150-200 грн. на місяць, з максимальним наповненням і з необхідними складовими для лікування застрахованих осіб.

Строк страхування один рік. Страхувальником може бути як роботодавець (юридична особа) так і самі працівники (фізичні особи).

Страховий платіж сплачується одноразово або щоквартально, чи щомісячно(згідно умов договору страхування) на рахунок Страхової компанії.

У залежності від розміру страхового платежу   програми ДМС включають: амбулаторно-поліклінічну допомогу, медикаментозне забезпечення, невідкладну медичну допомогу, екстрену та планову стаціонарну допомогу, екстрену та планову стоматологічну допомогу, спеціальні та додаткові опції за побажаннями клієнтів.

Ризики, які покривають програми ДМС: гострі захворювання або стани, загострення хронічних захворювань, травми, опіки,отруєння та інші наслідки нещасних випадків.

Обслуговування застрахованих осіб у разі настання страхового випадку здійснюється в базових медичних закладах за місцем проживання (міська, районна ,відомча лікарні) за направленням Страхової компанії, яка покриває затрати медичних закладів на лікування застрахованих осіб. Страхова компанія також відшкодовує самостійно витрачені кошти застрахованих осіб на лікування.

Набутий нами досвід добровільного медичного страхування і обслуговування організованих колективів надає можливість  запропонувати   співпрацю з медичного страхування працівників підприємств, організацій, установ міста. Компанія готова запропонувати страхові програми ДМС та зустрітися з працівниками колективів міста.

Не потрібно збирати кошти на лікування чи оперативне втручання. Поліс Страхової компанії гарантує надання медичної допомоги в медичних закладах в межах програми ДМС, надє можливість працівникам та членам їх сімей убеспеспечити надмірні фінансові затрати у разі захворювання та необхідності лікування.

Медичні заклади отримають додаткове фінансування, яке надасть можливість направити додаткові кошти на удосконалення матеріально-технічної бази, впровадження нових технологій діагностики та лікування. А це, в свою чергу, мотивує медичний персонал удосконалювати лікувальний процес та підвищувати рівень якості надання медичної допомоги, отримувати достойну заробітну платню.

 

ОРГАНІЗАЦІЯ СТРАХУВАННЯ

– При організації добровільного медичного страхування Страхувальником може бути як роботодавець (юридична особа), так і самі працівники (фізичні особи).

– Страховий платіж сплачується одноразово або щоквартально, чи щомісячно (згідно умов договору страхування) на рахунок Страхової компанії.

– Можлива солідарна сплата страхового платежу одночасно роботодавцем і працівником в будь-якому співвідношенні (30 і 70%, 40 і 60%, або навпаки, або– 50 і 50%).

– У залежності від розміру страхового платежу   програми ДМС можуть включати: амбулаторно-поліклінічну допомогу,медикаментозне забезпечення,невідкладну медичну допомогу, екстрену та планову стаціонарну допомогу, екстрену та планову стоматологічну допомогу, спеціальні та додаткові опції за побажаннями клієнтів.

– Можливе страхування членів родини за корпоративним тарифом за умови експертизи Декларації про стан здоров’я члена родини.

 

 

СТРАХОВА КОМПАНІЯ ЗАБЕЗПЕЧУЄ:

– Цілодобову організацію медичного обслуговування Застрахованих осіб Контакт-центром.

– Вибір медичних закладів, які нададуть необхідний рівень медичної допомоги Застрахованій особі.

– Контроль лікарями-експертами Компанії якості та оперативності надання медичної допомоги.

– Організацію медичної допомоги по всій території України в медичних закладах зі списку Страховика.

– Двосторонній оперативний зв’язок із Застрахованою особою (при необхідності з її родиною).

– Відшкодування витрат Застрахованої особи згідно програм ДМС.

 

Комплексні програми добровільного медичного страхування

ЕКОНОМ І

ЕКОНОМ ІІ

СТАНДАРТ

Страхова сума на 1 Застраховану особу в рік, грн

20 000,00

30 000,00

40 000,00

Страховий платіж на 1 Застраховану особу в рік, грн

600,00

960,00

1 200,00

Страховий платіж на 1 Застраховану особу в місяць

50,00

80,00

100,00

Базові програми

Амбулаторно-поліклінічна допомога

+

+

+

Медичні послуги

Ліміт – 300,00 грн/рік

Ліміт – 400,00 грн/рік

Ліміт – 1 000,00 грн/рік

Медикаментозне забезпечення,

при наявності листа непрацездатності

Ліміт – 300,00  грн/рік

Ліміт – 400,00  грн/рік

Ліміт – 400,00  грн/рік

Клас медичних закладів

С,В (територіальні медичні заклади)

С,В (територіальні медичні заклади)

С,В (територіальні медичні заклади)

Екстрена/невідкладна планова стаціонарна допомога

Невідкладна**
(див – розширений проект Програм)

Невідкладна

Невідкладна

Медичні послуги

ліміт – до 3 000,00 грн. на один страховий випадок

ліміт – до 4 000,00 грн. на один страховий випадок

ліміт – до 5 000,00 грн. на один страховий випадок

Медикаментозне забезпечення
Клас медичних закладів

С,В (територіальні медичні заклади)

С,В (територіальні медичні заклади)

С,В (територіальні медичні заклади)

Стаціонарна медична допомога при пологах

+

+

Медичні послуги

—-

ліміт – до 3 000,00 грн. на один страховий випадок

ліміт – до 4 000,00 грн. на один страховий випадок

Медикаментозне забезпечення

—-

Клас медичних закладів

—-

С,В (територіальні медичні заклади)

С,В (територіальні медичні заклади)

Лікування вперше виявлених онкологічних захворювань (після гістологічного підтвердження діагнозу ОНКО – страхове покриття 1- го курсу  хіміотерапії

ліміт – 2 500,00 грн. на один страховий випадок

Додаткові програми /опції

Процедура відшкодування

Відшкодування самостійно витрачених коштів на придбання медикаментів та виробів медичного призначення та оплату передбачених програмою діагностичних обстежень при отриманні медичної допомоги в клініках, що не входять до списку медичних закладів Страховика

 

«В» – відомчі лікувально-профілактичні заклади;

«С» – комунальні, державні лікувально-профілактичні заклади.

Страхові випадки

Страховими випадками, за запропонованими програмами страхування, визнається розлад здоров’я Застрахованої особи, що сталося внаслідок:

будь-якого гострого захворювання або стану;

загострення хронічного захворювання;

нещасного випадку (травми, опіку, отруєння);

ДІЇ ЗАСТРАХОВАНОЇ ОСОБИ ПРИ НАСТАННІ СТРАХОВОГО ВИПАДКУ:

Застрахована особа повинна звернутися до Контакт-центру Страховика за цілодобовими телефонами 0 (800) 309 509 (безкоштовні дзвінки зі стаціонарних телефонів), (044) 220-14-35/36 (багатоканальні телефонні лінії)

При зверненні до медичного закладу Застрахована особа повинна пред’явити Договір страхування або страхову медичну картку Застрахованої особи, а також документ, що посвідчує її особу.

У випадку потрапляння Застрахованої особи до медичного закладу самостійно, їй необхідно повідомити Страхову компанію (Контакт-центр) протягом 12 годин за вищевказаними телефонами.
Cайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *