STEM-освіта об’єднує педагогів: на Черкащині стартував Всеукраїнський полігон

У Черкасах розпочав роботу Всеукраїнський полігон «STEM-освіта: можливості для майбутнього». Він об’єднав майже сотню педагогів із 17 областей України.

Упродовж двох днів учасники переймали досвід колег, обмінюватимуться кращими практиками та продемонструють власні напрацювання. Також тут презентують виставку сучасного обладнання й засобів, що на належному рівні допоможуть забезпечити реалізацію STEM-орієнтованого підходу в умовах НУШ.

Привітав учасників заходу заступник очільника області Олександр Шамрай.

Нагадаємо, що ще із 2015 року освітянська громада Черкащини одна із перших в Україні розпочала навчання STEM-технологіям на всіх освітніх рівнях. Наразі у школах здійснюють навчання за програмою LEGO Education. А учнівські команди є неодноразовими переможцями всеукраїнських турнірів і міжнародних змагань.

Окрім цього, на базі обласного навчально-тренінгового центру STEM-освіти функціонує перший в Україні освітній хаб «Навички майбутнього». Це допомагає в умовах воєнного стану забезпечувати рівний доступ до якісної освіти дітей із внутрішньо переміщених сімей.

Пресслужба Черкаської ОВА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.