Статистика: у липні споживчі ціни в області знизились

Споживчі ціни в Черкаській області в липні 2018 р. порівняно з попереднім місяцем знизилися на 0,4%. Про це інформують у Головному управлінні статистики у Черкаській області.

Продукти харчування та безалкогольні напої знизилися в ціні на 1,1%. Найбільше (на 11,6–7,4%) подешевшали фрукти, яйця та овочі. На 2,5–0,8% знизилися ціни на рис, соняшникову олію, кисломолочну продукцію. Водночас на 5,2–2,0% подорожчали гречані крупи, цукор, маргарин, сало, на 0,5–0,3% – макаронні вироби, хліб, риба та продукти з риби.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,8%, у т.ч. тютюнові вироби – на 2,2%, алкогольні напої – на 1,3%.

Одяг і взуття стали дешевшими 3,0%, із них взуття – на 5,1%, одяг – на 1,8%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,5% відбулося головним чином за рахунок подорожчання кам’яного вугілля на 8,6%, а також матеріалів для утримання і ремонту житла та послуг з утримання та ремонту житла – на 1,4% і 1,2% відповідно.

У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 0,2%, що викликано подорожчанням амбулаторних послуг на 0,5% та фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання – на 0,2%.

Зниження цін на транспорт у цілому на 0,7% в основному спричинено здешевленням автомобілів на 2,0%. Крім того, паливо та мастила стали дешевшими на 0,3%.

Ціни на послуги ресторанів та готелів зросли на 1,7%.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *