Статистика державної фіскальної служби у Черкаській області: ПДВ, перевірки та судові справи

За повідомленням управління обслуговування платників ГУ ДФС у Черкаській області кількість зареєстрованих платників податку на додану вартість на 1 жовтня 2017 року становила 6133. Для порівняння: на 1 жовтня 2016 року платниками ПДВ було зареєстровано 5879 осіб.

За 9 місяців ц.р., як повідомили в управлінні податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у Черкаській області 115 платників Черкаської області отримали бюджетне відшкодування податку на додану вартість грошовими коштами на загальну суму 372 млн.грн. За січень – вересень 2016 року сума бюджетного відшкодування склала 335,2 млн.грн. 109 платникам.

Збір податку на додану вартість за січень-вересень ц.р. в Черкаській області порівняно з відповідним періодом 2016 року збільшився на 711 млн.грн. або удвічі і склав майже 1,5 млрд. гривень. Частка ПДВ у доходах зведеного бюджету склала 22,2 відс., державного – 50 відсотків.

Як поінформували в юридичному управлінні ГУ ДФС у Черкаській області цього року на розгляді в судах знаходяться 3 справи за позовами платників про стягнення бюджетної заборгованості з ПДВ на суму 2,8 млн.грн. – провадження по всіх справах порушені у минулих роках.

Загалом у січні – вересні п.р. на користь фіскальної служби області у судах вирішено 207 справ на суму 93,7 млн. гривень. За результатами проведеної позовної роботи до бюджетів усіх рівнів надійшло 24 млн.грн., в тому числі внаслідок стягнення в судовому порядку податкового боргу – 11 млн.грн. та 10,35 млн. грн. від процедури банкрутства.

За інформацією управління аудиту при загальному зменшенні на 16,5 відс. кількості перевірок порівняно з відповідним минулорічним показником 9 місяців донарахування збільшились на 7,9 млн.грн. і становлять 48 млн.грн. До бюджетів надійшло 22,4 млн.грн.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *