Статус УБД отримають ті добровольці, які брали участь у бойових діях

C4951113-A56A-4D3A-841A-F179458956CC_w1597_n_r1_st-e1634116077932Міністр у справах ветеранів України, член Ради національної безпеки і оборони України Юлія Лапутіна здійснила робочу поїздку до Полтави. Під час поїздки вона зазначила, що Мінветеранів продовжує активно працювати над оновленням системи соціального захисту Воїнів та їхніх родин.

Міністерка нагадала, що, відповідно до оновленого законодавства, кожен Захисник, який безпосередньо брав участь у бойових діях у складі бригад територіальної оборони та добровольчих формувань територіальних громад, має право отримати статус учасника бойових дій та відповідні соціальні гарантії від держави.

«Коли приймався закон, який надає добровольцям право на отримання статусу УБД з відповідними соціальними гарантіями, ніхто не знав, де розгорнеться театр воєнних дій. Тож, це право було надано по усій Україні, – розказала Юлія Лапутіна. – Проте відповідно Порядку надання статусу отримають його тільки ті, хто брав безпосередню участь у бойових діях. При Міністерстві діятиме комісія за участі представників відомств сектору безпеки та оборони, яка займатиметься цими питаннями».

Пресслужба Черкаської ОВА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *