Стартував літній чемпіонат серед виробничих підрозділів Шевченківського залізничного вузла

З 13 червня стартував літній чемпіонат серед виробничих підрозділів Шевченківського залізничного вузла. До участі в змаганнях згідно заявок залучені 7 команд: локомотивного депо (ТЧ-5), дистанції колії (ПЧ-9), дистанції сигналізації та зв’язку (ШЧ-5), дистанції енергопостачання (ЕЧ-2), дирекції(ДН-2), вагонної дільниці (ЛВЧ-2) та вагонного депо (ВЧДЕ-7). Змагання відбуватимуться в одне коло, кожен зіграє з кожним. Проведення заключного туру та нагородження призерів заплановано на 6 серпня, в межах спортивного свята приуроченого до Дня профспілки залізничної галузі. Чемпіонат відкрився грою команд дистанції колії та вагонного депо. З перших хвилин матчу і до перерви домінували колійники, 5:0. Друга половина гри, теж пройшла за їхньої переваги. М’яч ще тричі влітав до воріт вагонників, яким лише єдиний раз видалася нагода забити «непокірного» воротареві суперника. То ж, перемога 8:1 на користь команди ПЧ-9. Центральною, як і очікувалося була гра між командами вагонної дільниці та локомотивного депо. Першими після удару В.Поліщука рахунок відкрили локомотивники. Під кінець першого тайму провідники зрівняли рахунок 1:1. Другий тайм розпочався знову атакувальними діями локомотивників, яким бракувало уміння в завершальних моментах. Та все ж, одна з атак завершилася голом, відзначився В.Олексієнко. Після цього, команда провідників розуміючи, що їм вже нічого втрачати, своїми діями притисла суперників до власних воріт, і досягла свого, зрівнявши рахунок у зустрічі 2:2. Останній поєдинок ігрового дня команд дирекції та зв’язківців пройшов не менш напружено. З мінімальною перевагою перемогла команда дистанції сигналізації і зв’язку 2:1. Голи на рахунку М.Чорненького, О.Говденка(ШЧ- 5) та Р.Хоменка(ДН-2). У другому турі до змагань приєднається футбольна дружина енергетиків(ЕЧ-2).