Стартував конкурсний відбір учасників проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства»

273303006_250870313889349_7828824265861774904_nПредставництво Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні оголосило конкурсний відбір 10 міст та територіальних громад зі всіх областей України для участі у проєкті «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» на 2022-2024 роки.

Ключовим завданням проєкту є посилення спроможності та ролі міст і громад України у розбудові стійких механізмів захисту та надання допомоги постраждалим від домашнього насильства.

Крім цього, участь у програмі дозволить залучити мешканців громад до попередження та раннього виявлення таких випадків.>У межах проєкту планується надання всебічної підтримки обраним громадам для розбудови муніципальної системи запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

Зокрема, щодо:

  •  налагодження координації та взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству на місцевому рівні;
  •  створення спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб (притулків, денний центрів, кризових кімнат, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги тощо);
  •  комплексної та спеціалізованої підготовки фахівців з відібраних громад і вивчення досвіду інших міст України у цій сфері;
  • організації та проведенні серед мешканців громади інформаційних кампаній щодо запобігання та протидії насильству, роз’яснення його форм, проявів і наслідків.
Для представників громад на 17 лютого заплановано онлайн-презентацію проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства». Початок об 11-00 за посиланням https://unfpa.zoom.us/j/86420590438.
Проєкт «Міста, вільні від домашнього насильства» діє в Україні з 2020 року. 

Детальніше про конкурс за посиланням https://bit.ly/3GzLIOX.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *