Старшокласники Смілянського району зібрались на раду і обрали президента

У Центрі дитячої та юнацької творчості Смілянської районної ради відбулося засідання районної Ліги старшокласників. Усі школи району делегували на загальну раду свого лідера або президента школи.Старшокласники затвердили план роботи Ліги на 2018-2019 навчальний рік та намітили основні завдання. 

Учні обговорили проблему булінгу в учнівському середовищі. Методист районного методичного кабінету Олександра Євзюра, яка курує Лігу старшокласників, прочитала лекцію щодо протистояння боулінгу, розповіла, як не допустити травлю дітей у класі, куди звертатись у випадку, якщо помітили це ганебне явище у школі. Потім старшокласники провели вибори Президента Ліги на цей навчальний рік.

Вибір був доволі важким, тому що у школах навчаються цікаві харизматичні лідери. Яскраво й гідно представили себе і свій навчальний заклад Аня Погрібна із Балаклеївської школи №1, Олександр Берегой із Сунківської школи, Владислав Чорноус із Костянтинівської спеціалізованої школи.

Порадившись, учні проголосували за одинадцятикласницю Маргариту Бугерю із Тернівської школи. Аня Погрібна поки що буде її заступником та ще повчиться керувати учнівським самоврядуванням, тому що вона зараз лише у 9 класі. Олександр Берегой та Владислав Чорноус також будуть помічниками Президента районної Ліги старшокласників.

Були активними на раді старшокласників Анна Усенко із Балаклеївської школи №3, Дарина Пономарчук із Балаклеївської школи №2, Ірина Вовок із Великояблунівської школи, Ярослав Билина із Малосмілянської та Інна Глущенко із Голов’ятинської шкіл.

Педагоги-організатори та учні говорили про те, що школярам набридло з року в рік брати участь у одних і тих же конкурсах. Діти хочуть «сучасності» у школах, більше цікавих заходів, квестів, ігор, розваг, більше самоврядування. 

Потрібно піднімати престиж шкільного лідера, заохочувати активність та ініціативність учнів. Старшокласники висловили побажання, щоб учнівських лідерів частіше возили на екскурсії, залучали для участі у цікавих заходах. Тоді їхній авторитет зростатиме, інші учні теж захочуть стати лідерами і робити більше корисних справ для школи.
Молодь запропонувала методистам організувати для них зустріч із сучасними блогерами, щоб їх навчили, як заробляти гроші в мережі Інтернет, як краще користуватися можливостями світової павутини. 

Члени Ліги старшокласників проговорили багато ідей і задумів, які потрібно втілити протягом цього навчального року, інформують у Центрі дитячої та юнацької творчості Смілянської районної ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *