Старшокласники проходитимуть початкову загальновійськову підготовку

Українські школярі, які навчатимуться у старших класах, проходитимуть початкову загальновійськову підготовку.

Відповідна норма передбачена проєктом закону щодо удосконалення системи початкової загальновійськової підготовки, що зареєстрований у парламенті, інфомує osvita.ua.

Метою прийняття проекту закону є приведення у відповідність чинних законів України щодо визначення поняття системи підготовки, що здійснюється шляхом вивчення навчального предмета «Захист України».

Початкова загальновійськова підготовка школярів здійснюватиметься для формування у громадян первинних загальновійськових знань і спеціальних компетентностей стосовно оборонної свідомості, ознайомлення громадян з місцем і роллю громадянина у зв’язку з усвідомленням свого обов’язку щодо збройного захисту України.

Очікується, що ухвалення законопроєкту сприятиме розвитку початкової загальновійськової підготовки як основи підготовки громадян України до національного спротиву.

Парламентський комітет з питань молоді і спорту рекомендував Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо удосконалення системи початкової загальновійськової підготовки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.