Стало відомо, яких працівників потребують роботодавці Черкаського району

центр зайнятості роботаРинок праці – система відносин, які склалися у суспільстві з приводу купівлі-продажу специфічного товару – «робочої сили». Крім того, ринок праці є сферою для формування попиту й пропозиції на «робочу силу».

Попит на ринку праці формується залежно від потреб виробництва, технічного рівня підприємств тощо. Так, протягом серпня 2021 року до Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості роботодавцями подано 85 вакансій.

Найзатребуванішими вакансіями у цей період стали:

-оператор виробничої дільниці – 16 вакансії;
-кухар – 9 вакансій;
-водій – 6 вакансій.

Заробітна плата для операторів виробничої дільниці сягала 15000 тис. грн., для кухарів – 6500 тис. грн., для водіїв – від 7000 тис. грн. до 15000 тис. грн.

Не потрапили до трійки лідерів, проте користувалися попитом такі професії, як: лаборант, швачка, вантажник та кухонний робітник.

На сьогоднішній день також існує потреба в працівниках галузі лісопильного та стругального виробництва. Роботодавці шукають столярів, складальників виробів з деревини та операторів устаткування з переробки деревини. Заробітна плата від 10000 тис. грн до 14000 тис. грн.

За детальною інформацією про вакансії можна звернутися до Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості за телефоном: (0472) 71-18-13.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.