Стало відомо, у яких галузях черкащани знаходять роботу найчастіше

пошук роботиЗ січня до квітня послугами обласної служби зайнятості скористалися майже 58,4 тис. громадян, які шукали роботу. З них, допомогу по безробіттю отримували 32,5 тис. осіб.

За цей час знайти центр допоміг знайти роботу 7983 безробітним. Найбільше громадян працевлаштовані у сільському господарстві (53,6%) та у переробній промисловості (11,1%), розповіли у відділі статистики та прогнозування обласного центру зайнятості.

За професійними групами 41% працевлаштованих – це робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин, 11,4% – професіонали та фахівці, 15,7% – некваліфіковані працівники, 9,7% – працівники сфери торгівлі та послуг, 9,2% – кваліфіковані робітники з інструментом, 5,7% – службовці, керівники.

У січні-квітні 2021 року 1054 безробітних пройшли професійне навчання. У центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості навчалися 65 черкащан.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру були заучені 1660 осіб. Громадські роботи – це, зокрема, благоустрій територій, впорядкування місць поховань, супровід людей з інвалідністю по зору, допомога сім’ям учасників АТО/ООС, роботи на об’єктах соціальної сфери, відбудова історичних пам’яток тощо.

Відділ статистики та прогнозування ОЦЗ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *