Стало відомо, на які потреби перерозподілять кошти цього року у медицині, соцзахисті та галузі ЖКГ

Перерозподіл коштівВнесення змін до бюджету на 2021 рік по відділу охорони здоров’я, управлінню ЖКГ та управлінню праці та соціального захисту населення – таким було одне із питань на засіданні комісії з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва.

Депутати підтримали всі листи головних розпорядників бюджетних коштів.

Так, відділу охорони здоров`я дозволили перерозподіл 155 тис. грн. для придбання міській лікарні стерилізатора, 49 тис. грн. стоматологічній поліклініці на портативний дефібрилятор, 26 тис. грн. – на фетальний моніторудля міської поліклініки ім. Т.Шевченка, а також 1 164 тис. грн. на медичне обладнання відеоцистоскопу «Пентакс» та коагулятора для міської поліклініки.

Щодо управління праці та соціального захисту населення, підтримано лист стосовно субвенції 48 тис. грн. для виплати щомісячної фінансової допомоги політичним в`язням та репресованим.

По управлінню житлово-комунального господарства дозволили перерозподіл та поповнено статутний капітал КП «Комунальник» на суму 190 тис. грн. Ці кошти потрібні, щоб придбати щітки для прибирання тротуарів та обладнання для нанесення дорожньої розмітки; для СКП «Вод Гео» на суму 160 тис. грн. для отримання дозвільних документів та інформаційно-комп`ютернго забезпечення.

За інформацією офіційного сайту Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *