Стало відомо, коли у Смілі розпочнеться купальний сезон

index4 травня під головуваванням міського голови Олексія Цибка відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні було розглянули питання щодо організації літнього відпочинку населення міста на водних об’єктах, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Як повідомив Олександр Козачек, головний інспектор Смілянського відділу управління ДСНС України, минулого року на території Сміли зареєстровано 4 випадки загибелі людей на водних об’єктах, з них – двоє дітей.

Найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є недотримання правил безпечної поведінки: купання у не обладнаних для цього місцях та перебування у воді в нетверезому стані.

Цьогоріч за рішенням комісії  для купання визначено місця масового відпочинку пляж біля річки Тясмин в районі стадіону «Юність» та в районі школи №6, річка Сріблянка по вул. родини Бобринских (біля стадіону «Авангард»).

Працюватимуть місця масового відпочинку з 15 травня (але не раніше дня закінчення відповідних карантинних заходів) до 31 серпня з 8.00 до 19.00 години.

Управління житлово-комунального господарства та комунальне підприємство «Комунальник» мають  до початку купального сезону провести облаштування місць відпочинку.

Також там буде постійне чергування рятувальників Смілянської пошуково-рятувальної групи.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *