Стало відомо, кого на ринку праці області зараз не вистачає найбільше

центр зайнятості роботаЯк повідомили в обласному центрі зайнятості, суттєвим залишається дисбаланс між попитом та пропозицією роботи. Станом на 1 червня 2021 року, в середньому по області на одне вільне робоче місце претендували 16 безробітних.

Найбільша невідповідність попиту на робочу силу та її пропозиції спостерігалася серед керівників та менеджерів (на одну вакансію претендували 38 осіб), технічних службовців (29 осіб), працівників сфери торгівлі та послуг (25 осіб).

Найбільших труднощів з працевлаштуванням зазнають представники таких професій, як: менеджер, економіст, спеціаліст державної служби, бухгалтер.

Наприклад: для 380 спеціалістів державної служби на 1 червня було 4 вакансії, для 174 безробітних головних бухгалтерів було 5 вакансій, для 122 менеджерів із збуту було 5 вакансій.

А от нестача кадрів у січні-травні 2021 року спостерігалася серед представників таких професій, як: в’язальник схемних джгутів, кабелів та шнурів, лікар-терапевт, лікар загальної практики-сімейний лікар, фрезерувальник, складальник виробів, машиніст автовишки та автогідропідіймача.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *