Стало відомо, хто може очолити Смілянський дитячий будинок-інтернат

photo5249247538580666429Комунальний заклад може очолити майстер спорту міжнародного класу, керівник фізичного виховання Смілянського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів Сергій Цаподой. Таке рішення ухвалила конкурсна комісія 19 листопада. Тепер його кандидатуру розглянуть у профільних постійних комісіях обласної ради і рішення щодо затвердження на посаді ухвалюватимуть депутати під час пленарного засідання, інформує сайт Черкаської обласної ради.

Загалом у конкурсі брали участь два кандидати. За право знову очолити заклад боровся і чинний директор Анатолій Богдан.

Обидва претенденти представили свої конкурсні пропозиції та розповіли, як розвиватимуть заклад.

Чимало питань у членів комісії виникло до чинного керівника у зв’язку з висновком Уповноваженого ВРУ з прав людини про порушення прав мешканців інтернату. Однак Анатолій Богдан запевнив, що майже всі недоліки усунуті.

Переможець конкурсного відбору, Сергій Цаподой, акцентував, що прагне вдосконалити роботу інтернату, аби там надавали більше послуг із реабілітації. Також, на його думку, потрібно створити більше місць для дозвілля, зокрема, мінікінотеатр, актовий зал, художню та трудову майстерні. Не оминув увагою і спортивний напрям. Кандидат переконаний, що в закладі повинен бути обладнаний спортивний зал, а також різні спортмайданчики для дітей з інвалідністю.

Сергій Васильович має чимало досягнень у спорті. Працював, також із інклюзивними дітьми. З 2013-го року і по теперішній час є керівником Смілянської міської ГО “Спортивний клуб «Восток».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *