Стало відомо, чим хворіють сміляни найчастіше

хворобаЩорічно у Смілі з 2016 до 2020 року реєстрували до 14 000 випадків інфекційних захворювань, без грипу і ГРВІ – до 200 випадків. Про це розповів Микола Тимошенко, завідувач Смілянського відділення Черкаського обласного лабораторного центру.

В структурі інфекційної захворюваності найбільшу кількість становлять: вірусні інфекції (ГРВІ), вітряна віспа, гострі кишкові інфекції (в основному такі ГКІ як сальмонельоз, гастроентероколіти встановленої та невстановленої етіології, в т.ч. ротавірусні).

Разом з тим, щорічно у Смілі є захворюваність на активний туберкульоз органів дихання, педикульоз, інвазії, коросту, сальмонельоз.

Є й захворюваність на хворобу Лайма, дирофіляріоз, дизентерію, вірусні гепатити, скарлатину, менінгококову інфекцію, інфекційний мононуклеоз, грип, кашлюк.

Також, у 2018-2019 роках було підвищення захворюваності кором серед нещеплених осіб.

5 років у Смілі не реєструвались такі захворювання: черевний тиф, поліомієліт, правець, дифтерія, краснуха, малярія, носії дизентерії та дифтерії, а також такі особливо небезпечні інфекції, як сибірка, бруцельоз, висипний тиф, сказ, туляремія, холера лептоспіроз), не зареєстровано групових захворювань.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.