Стало відомо, чому в Черкаській області різко зросла захворюваність на COVID-19

118290190_1180333735667085_393102738373126240_nОсновними причинами стрибка захворюваності на коронавірусну хворобу, який спостерігається на Черкащині в останні дні, стала велика скупченість людей під час культурно-масових заходів до Дня Незалежності, а також нехтування засобами індивідуального захисту.

Про це повідомила директорка Обласного лабораторного центру МОЗ України в Черкаській області Людмила Кравченко, передає офіційний сайт Смілянської міської ради.

Як зазначила начальниця управління охорони здоров’я ОДА Лариса Кошова, скупчення людей спостерігається також у медичних закладах – діти проходять медогляди перед початком навчального року, незважаючи на те, що вже не раз повідомлялося, що це мають робити лише першокласники. Якщо ж у школі вимагають все-таки надати довідку, Лариса Миколаївна рекомендує обмежитися відвідуванням педіатра.

Наразі лікувальні заклади, які надають допомогу хворим на COVID-19, на Черкащині заповнені на третину. Про всяк випадок в області готують лікарні так званої другої хвилі, які надаватимуть допомогу в разі заповнення лікарень першої хвилі. До другої хвилі віднесено Першу міську лікарню Черкас, дитячу міську лікарню Черкас, Смілянську міську лікарню і центральні районні лікарні: Канівську, Городищенську і Корсунь-Шевченківську.

За словами начальниці управління освіти і науки Черкаської ОДА Ольги Чепкої, наразі всі заклади освіти області повідомили про готовність до початку навчального року. Разом із тим, батьки виявили випадки невідповідності між цими даними і реальним станом навчальних закладів. Тому наразі управління проводить додатковий моніторинг.

В усіх закладах освіти Черкащини навчальний рік почнеться очно. Дистанційне навчання запроваджуватимуть лише на два тижні в класах, де буде виявлено дитину або вчителя, хворого на коронавірус. Якщо ця людина контактуватиме з учнями декількох класів, на карантин можуть піти всі ці класи або й уся школа.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *