Срібло у перший же день змагань: черкащани представляють Україну на «Іграх Нескорених»

278576090_5201573446572141_6303116334720204305_nУ Гаазі, Королівство Нідерланди, стартували Ігри Нескорених Invictus Games The Hague 2020 – мультиспортивні змагання для поранених військовослужбовців та ветеранів.

Україна бере в них участь уже втретє. Серед учасників Invictus Games: Team Ukraine черкащани Сергій Прядка та Артем Лукашук.

Весь світ захопливо привітав наших спортсменів насамперед те, що більшість членів команди прибули сюди безпосередньо з передової і одразу після завершення змагань повернуться до своїх побратимів продовжувати боротьбу з окупантом.

– Не просто вітаю, а вшановую! Ваша сміливість у рішенні приїхати-таки в цей важкий час не можна недооцінювати… Ви знаєте, що ми з вами, увесь світ з вами, і ви заслуговуєте на ще більше, – наголосив на урочистому відкритті Ігор герцог Сассекський принц Гаррі, не приховуючи свою зворушеність моментом.

Члени команди України сказали, що приїхали на змагання, щоб «не просто показати свою силу, а сказати правду, правду про те, що відбувається в Україні», інформують у Черкаському обласному територіальному центрі комплектування.

Черкащанин Артем Лукашук уже зі сріблом у перший змагальний день Invictus Games The Hague 2020. Його результат у стрибках у довжину – 5,20 м.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *