Спроба №2: на сайті міської ради зареєстрували петицію про індивідуальне опалення у закладах освіти

петиція6 листопада на сайті Смілянської міської ради з’явилася петиція “Про вирішення питання з опаленням у закладах освіти”.

«Опалювальний сезон в 2017-2018рр почався із запізненням, аж на початку листопада. Котельні зупинялись щотижня. Школи робили вимушені карантини, канікули, що призвело до порушення освітнього процесу. Опалювальний сезон 2018-2019 років станом на 07.11.2018 ще не розпочато в освітніх закладах, послугу з теплопостачання в яких надає КП «Смілакомунтеплоенерго». Діток в дитячі садочки, під час невчасно розпочатого опалювального сезону та під час безкінечних відключень, водили лише відчайдушні мами, які від безвиході змушені їх були туди водити. Температура повітря в групах дошкільних навчальних загладах сягає +10º. Причиною тому слугувала колосальна заборгованість теплопостачальної компанії за спожитий газ. Протягом міжопалювального сезону питання лишилось не вирішеним», зазначає у тексті петиції автор Леся Савчук.

Автор пропонує звертає увагу на те, що необхідно розробити проект рішення міської ради та надати дозвіл загальноосвітнім школам та дошкільним навчальним закладам міста Сміла терміново вирішити питання щодо облаштування їх автономним (індивідуальним) опаленням, розробити проект зі збільшення електричної потужності на кожен заклад освіти, визначити надавача послуг з теплової енергії та при формуванні бюджету міста на 2019 рік передбачити видатки на відповідну проектно-кошторисну документацію та облаштування в закладах освіти індивідуального опалення».

Дані заходи пропонується завершити до початку опалювального сезону 2019-2020рр.

За два дні петиція нблизько 70 пілписів із 150 для того, щоб її розглянули. 

Примітно, що навесні цього року вже були подібні петиції – вирішення питання з індивідуальним опаленням у закладах освіти та про надання дозволів на індивідуальне опалення у будинках. Втім, лише за другу сміляни голосували більш активно і набрали потрібну кількість підписів. Щоб петицію про заклади освіти розлянули, не виставило 28 підписів. Нині підтримати петицію можна на офіційному сайті Смілянської міської ради. До кінця збору підписів залишилося 90 днів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *