Справу щодо жінку, яка проводила махінації із землею на Черкащині, передали до суду

земліЖителька одного із сіл Шполянського району у 2019 році подала державному реєстратору підроблені 35 державних актів на право приватної власності на землю. В результаті треті особи незаконно зареєстрували право власності на земельні ділянки державної власності, площею близько 70 га.

Направді ж, особи, на чиє ім’я були видані акти, землі за встановленою процедурою не отримували, а ділянки були оформлені у приватну власність протиправним шляхом.

Крім цього, жінка у січні 2020 року для розірвання договорів оренди землі, всупереч волі власників та орендарів земельних ділянок, видала себе за іншу особу, підробила офіційні документи, та подала їх реєстратору, в результаті були розірванф договори оренди землі поза волею власників.

Дії зловмисниці кваліфіковано за ч. 1 ст. 358 КК України – підроблення офіційного документа, та ч. 4 ст. 358 КК України – використання завідомо підроблених документів.

На даний час обвинувальний акт скеровано до суду, інформують у Смілянській місцевій прокуратурі.

Робота прокуратури, спрямована на захист інтересів держави та громадян від кримінально-караних посягань у земельній сфері, триває.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *