Справу щодо захоплення 25 га землі передали до суду

земля шкодаДо суду скеровано обвинувальний акт стосовно жительки одного з сіл Монастирищенської територіальної громади за самовільне зайняття земельної ділянки, яким завдано значної шкоди її законному володільцю або власнику.

Встановлено, що жителька одного з сіл Монастирищенської територіальної громади, в серпні 2021 року самовільно зайняла 25 гектарів земельної ділянки, яку використовувала для засівання сільськогосподарськими культурами, не маючи на це дозвільних документів.

У результаті таких протиправних дій, Монастирищенській міській раді заподіяно значну майнову шкоду на суму 116 тисяч 350 гривень, яка в подальшому в повному обсязі відшкодована до бюджету Монастирищенської міської ради.

Самовільно захоплені землі правопорушниця звільнила та повернула територіальній громаді. Органом місцевого самоврядування ці землі уже надані громадянам для здійснення законної сільськогосподарської діяльності.

Довідково: самовільне зайняття земельної ділянки, яким завдано значної шкоди її законному володільцю або власнику карається штрафом від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *