Справу щодо чоловіка, який загинув під час лісовий робіт, передали до суду

судЧеркаська прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно майстра лісу одного з лісництв державного підприємства, який обвинувачується у порушенні правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві, що спричинило загибель людини (ч. 2 ст. 272 КК України).

Майстер лісу влітку 2020 року, на території одного з лісництва державного підприємства, без укладання трудових відносин залучив потерпілого та інших осіб до виконання лісосічних робіт, зокрема спилювання й навантаження деревини на автотранспорт.

У ході виконання робіт підвищеної небезпеки під керівництвом обвинуваченого, який фактично являвся їх роботодавцем і повинен був забезпечити дотримання вимог законодавства, внаслідок злочинної недбалості, маючи технічну можливість запобігти настанню події нещасного випадку, останній допустив порушення власної Посадової інструкції та вимог законодавства, що спричинило смерть потерпілого.

За це підозрюванному може загрожувати обмеження волі до п’яти років або позбавлення волі на строк до восьми років, повідомили у Черкаській прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *