Спортивний відпочинок у оздоровчому таборі «Тимурівець»

39270891_2232130363722120_149749704131870720_oСпортивний та насичений відпочинок гарантовано отримують діти відпочиваючи у дитячому оздоровчому таборі «Тимурівець», що розташований у Смілі. Щорічно управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА проводяться профільні зміни для дітей соціально незахищених категорій населення з оздоровлення на базах дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Цього року за кошти обласного бюджету у таборі оздоровлюються та покращують фізичну підготовку майже 90 дітей. Дітимають змогу провести змістовне дозвілля (конкурси, ігри, вистави, спартакіади, спортивні змагання, тематичні вечори).

В рамках “Олімпійського літа” в таборі “Тимурівець” відбувся всеукраїнський проект НОК “OlympicLab”, що має на меті ознайомлення дітей з історією олімпійських ігор та пропаганду здорового способу життя.

На закритті оздоровчої зміни юних спортсменів вітали із заслуженими перемогами начальник управління у справах сімʼї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський та секретар відділення НОК України в Черкаській області Іван Урста, інформують в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *