«Спорт для всіх – спільна турбота»: у Смілі розпочався місячник з облаштування спортивних споруд

Із 1 до 30 квітня в Смілі триватиме місячник з облаштування простіших спортивних споруд під гаслом «Спорт для всіх – спільна турбота», який має на меті покращення умов для систематичних масових занять фізичною культурою дітей та молоді за місцем навчання, занять оздоровчою фізкультурою й масовим спортом різних соціальних та вікових груп населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку. 

А також покликаний активізувати процеси будівництва, ремонту та облаштування відкритих спортивних майданчиків за місцем проживання та в місцях масового відпочинку людей, мобілізацію учнівської та студентської молоді, працівників підприємств, установ і організацій для виконання робіт із приведення в належний стан до весняно-літнього сезону міських спортивних споруд.

Про це інформують у відділі молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту.

У його рамках передбачено проведення організаційно – просвітницької роботи щодо ремонту та облаштування спортивних майданчиків, формування груп волонтерів з числа учнівсько-студентської молоді для проведення необхідних робіт безпосередньо на кожному визначеному спортивному майданчику.

Організацією та проведенням місячника у Смілі опікується управління освіти, молоді та спорту міської ради.

За підсумками його проведення визначатимуться переможці, яких буде нагороджено грамотами та пам’ятними подарунками. 

За більш детальною інформацією слід звертатися до відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту за тел. 2 02 18.

У зв’язку з проведенням місячника, звертаємося до всіх небайдужих смілян з пропозицією приєднатися до його проведення.  Давайте робити добрі справи на благо рідного міста разом!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *