Сплата податків і зборів до бюджету – найкращий прояв патріотизму

податковаГоловне управління ДПС у Черкаській області звертає увагу, що держава потурбувалася про платників. Зокрема, в умовах запровадження воєнного стану в Україні відбулись кардинальні зміни щодо сплати єдиного податку, зменшення ПДВ та акцизу на пальне, запроваджені податкові стимули для великого бізнесу та благодійності, не застосовуються штрафні санкції у випадку відсутності можливості своєчасно сплатити податки та збори до бюджету.

Проте податківці нагадують, що внесок кожного є вагомою складовою для пришвидшення перемоги над ворогом.
Відновлення економічної діяльності на тих територіях країни, де не ведуться бойові дії або є звільненими – є надзвичайно важливим не тільки з міркувань повернення до нормального життя, а й для наповнення державного та місцевих бюджетів України надходженнями, що вкрай важливі для захисту нашої країни.

Тож, вдячні всім суб’єктам господарювання, які попри воєнний стан, не утворюють борги, а продовжують виконувати свій податковий обов’язок.

Спілкуватися з Податковою службою можна дистанційно за допомогою сервісу «Електронний кабінет» (https://cabinet.tax.gov.ua/login ) та за номерами телефонів (https://ck.tax.gov.ua/anonsi-ark/29749.html).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *