Спірну земельну ділянку повернули із приватної власності громадянина – лісгоспу

Уманський міськрайонний суд задовольнив позов Черкаської обласної прокуратури про визнання незаконним і скасування рішення однієї з сільських рад Уманського району та припинив право приватної власності громадянина на земельну ділянку лісогосподарського призначення, вартістю понад 1,6 млн грн.

Спірна земельна ділянка була надана громадянину у приватну власність як присадибна, водночас за картографічними матеріалами лісовпорядкування вона належить до земель лісогосподарського призначення ДП «Уманський лісгосп», а отже, є державною власністю, якою сільська рада не мала права розпоряджатися.

На цей час у провадженні Уманського міськрайонного суду залишається ще 7 аналогічних позовних заяв Черкаської обласної прокуратури про повернення у державну власність 8 земельних ділянок, розташованих у передмісті Умані, площею майже 1 га, загальною вартістю понад 30 млн грн.

Рішення про передачу їх у приватну власність були прийняті за відсутності волевиявлення держави та без вилучення з постійного користування ДП «Уманський лісгосп», інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.