Спецпризначенці влаштували виставку зброї для учнів Балаклеївської школи

01_kordЗахід організували для учнів Балаклеївської спеціалізованої школи  №1, де велика увага приділяється військово-патріотичному вихованню. Працівники поліції розповіли школярам про роботу, роз’яснили основні завдання, які покладаються на правоохоронців  та організували виставку зброї, інформує сектор комунікації поліції Черкаської області.

Працівники поліції спеціального підрозділу «КОРД» провели профілактичні показові заходи для учнів Балаклеївської спеціалізованої школи I-III ступенів №1, де велика увага приділяється військово-патріотичному вихованню. Захід приурочили Дню Збройних сил України.

Правоохоронці підготували школярам цікаві та пізнавальні розповіді про роботу поліції та спецпідрозділу зокрема. Розказали які функції та завдання покладено на поліцію, а також розповіли алгоритм яким чином можливо вступити на роботу до поліції та потрапити в ряди спецпризначенців.

Крім того усім присутнім було продемонстроване озброєння та спеціальні засоби, які використовуються працівниками поліції в повсякденній діяльності та при проведенні спеціальних завдань.

Після демонстрації засобів захисту школярі, обмінюючись враженнями, задавали запитання працівникам поліції, приміряли бронежилет та потримали в руках зброю.

01_kord 02_kord 04_kord

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *