Спеціалісти смілянського центру соціальних служб перевіряють використання державної допомоги у родинах

Porjadok-vyplaty-alimentov3Фахівці Смілянського міського центру соціальних служб проводять перевірку як батьки використовують державні кошти на благо дитини. Так, у центрі нагадують:
«Якщо Ви виховуєте дитину до 3 років або є одинокою мамою (татом) та отримуєте державні виплати, то не дивуйтесь коли рано чи пізно до Вас прийде інспектор міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді з перевіркою цільового використання коштів. За результатами виходу складається акт оцінки потреб дитини в сім’ї, а також зазначається доцільність використання державної допомоги та висновок щодо продовження виплат».
Як повідомляє сайт Смілянського ЦСССДМ, протягом II-го кварталу 2017 року спеціалістами Центру було обстежено умови проживання та перевірено цільове використання державної допомоги при народженні дитини в 62 сім’ях. За результатами обстежень трьом родинам припинено виплати при народжені дитини у зв’язку із відсутністю заявника за місцем реєстрації та неможливістю здійснити перевірку. Під час інших обстежень встановлено, що кошти використовуються за цільовим призначенням на утримання та харчування дітей. Робота у даному напрямку продовжується.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *