Спалювання сміття призвело до пожежі у лісі

277097701_339861828173157_1128537907423149085_nЛюдська недбалість не має меж! 28 березняна околицях села Моринці Корсунь-Шевченківської міської громади Черкаського району виникла лісова пожежа, яка охопила площу біля 7 га.

Встановлено, що першопричиною загорання було неконтрольоване спалювання сміття в одному із домогосподарств. Вогонь із багаття на присадибній ділянці дуже швидко поширився: спочатку по сухій траві, а потім уже в прилеглі лісостани.

Пожежа розповсюдилась на насадження лісфонду, площею на 1,7 га. Знищено 4 га молодих соснових насаджень, чим завдано шкоди на суму 147 тис. грн.

Винуватцем такого лиха виявився власник прилеглого до лісу домогосподарства, а найганебніше – колишній працівник правоохоронних органів у відставці, який не навмисно чи свідомо своєю побутовою діяльністю наробив біди.

Наразі вирішується питання про притягнення правопорушника до кримінальної відповідальності, оскільки довкіллю завдано істотної шкоди.

Лісівники наполегливо закликають не палити сухостій та сміття, які нерідко переростають у неконтрольовані пожежі. Не тероризуйте своїми діями нашу державу і громадян, на долю яких і так щодня випадає безліч трагічних випробувань, закликають в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.