Соціальне відновлення ветеранів та їхніх родин: в ОВА розповіли про перші результати пілотного проєкту

Для захисників і їхніх родин на Черкащині реалізують програму соціального відновлення. Уже більше 20 військовослужбовців із рідними взяли у ній участь.

Про це розповів генеральний директор ГО «Табір Максимум» Віталій Собко на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Як він зауважив, це пілотний проект. Його започаткували спільно з Міністерством соціальної політики та Черкаською обласною військовою адміністрацією.

– На базі рекреаційного закладу військовослужбовці разом із дружинами та дітьми проходять соціальне відновлення, – розповів Віталій Собко. – Кожного заїзду ми готові приймати 9-12 родин. Програма передбачена на тиждень. Тут консультації з психологами, соціальними працівниками, сімейними консультантами. Окремі активності для дітей. А ще – активний спорт, терапія, різні заходи з екстриму, командобудування, кулінарії та творчості. Найголовніше, що наші захисники проводять час із родиною. Це – про спільне відновлення.

Окрім цього, на базі «Табору Максимум» програму відновлення проходять рідні загиблих військовослужбовців. Упродовж минулого року пропозицією скористалися майже 200 родин. Це дружини із дітьми, а також батьки загиблих із онуками.

– Цьогоріч ми вже запланували 6 ветеранських програм, – розповів Віталій Собко. – Окрему увагу зосередимо на комунікації і партнерстві з тергромадами. Для більшого залучення захисників і їхніх рідних до нашої програми.

Пресслужба Черкаської ОВА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.