Солодко-зоряна подорож смілянських колегіантів

20180330_111215Екскурсія до Києва дев’ятикласників НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів №3-колегіум» м. Сміли. А запам’яталась вона усім як солодко-зіркова подорож. Чому?
Солодкою стала перша частина екскурсії, коли учні мали змогу відвідати «Київську кондитерську фабрику «Рошен». Дев’ятикласники спочатку мали змогу у лекторській залі послухати розповідь і переглянути фільми про продукцію, яку випускає це підприємство, та дізнатись, де ще є такі фабрики і куди транспортується ця дивовижна продукція. Потім екскурсантів було запрошено за солодкий стіл, де можна було поласувати свіженькими бісквітами. А після цього всі учасники екскурсії отримали солодкі подарунки! Але найцікавіше було попереду. Кожен міг потрапити до цеху, де виготовляються такі солодкі і привабливі цукерки «Вечірній Київ». Але для цього потрібно було вбрати себе в спецодяг. Це було необхідно і дуже симпатично! Екскурсанти були схожі на медпрацівників чи комісію з перевірки виготовлення смаколиків! Учні зачаровано спостерігали за працівниками та машинами-роботами. Ця робота так усім сподобалась, що дехто з учнів саме тут вирішив, куди потрібно йти далі вчитись!

Мрії переповнювали дев’ятикласників. А яке місце найкраще підходить для цього? Звісно, під зоряним небом! Тому наша подорож із солодкої переростала у зоряну – дев’ятикласники попрямували до місцевого планетарію. Зайнявши місця у зручних кріслах, учні з подивом і цікавістю осягали таємниці неба. Зорі розповідали свої легенди, планети прокладали  маршрути, сонце дарувало тепло та енергію. Всі ніби побували у зоряній казці!

Дорога додому була легкою і веселою. Діти ділились своїми враженнями, обмінювались позитивними емоціями.

Ольга Чуйко, Жанна Шевченко,

класні керівники 9-их класів школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *