Сьогодні вночі мешканці Черкащини зможуть спостерігати щорічний метеоритний потік Квадрантиди | Газета "Сміла" – газета про наше рідне місто

Сьогодні вночі мешканці Черкащини зможуть спостерігати щорічний метеоритний потік Квадрантиди

251276У ніч з 12 на 13 серпня українці можуть спостерігати метеорний потік, що проходить дуже близько до Землі – зорепад Персеїди, передає портал Gismeteo.
“Очікується, що в цьому році промайне понад 150 метеорів на годину, але велику кількість метеорів затьмарить яскраве світло Місяця”, — сказав експерт з метеора НАСА Білл Кук.
Персеїди з’являються, коли Земля проходить через слід комети Свіфта-Туттля. Порівняно з іншими метеорними потоками, Персеїди, як правило, яскравіше і мають блискучий слід. Для того, щоб побачити зорепад Персеїди, краще знайти місце, де буде хороший огляд небосхилу. Бажано в цей час перебувати подалі від всіх джерел світла – вікон, ліхтарів, доріг з потоком автомобілів. Найкращий варіант – поїхати за місто. Як повідомлялося раніше, в ніч з 3 на 4 січня 2017 року над Землею на високій швидкості пронесеться щорічний метеоритний потік Квадрантиди.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *