Сьогодні відзначають Всесвітній день метеорології

you07140959p123 березня святкується Всесвітній День метеорології, який відзначається з 1961 року. Це свято було  започатковане Організацією Об’єднаних Націй з метою підкреслення виключно  важливої ролі та місця метеорології, метеорологічних служб у сучасній  цивілізації, зростаючій залежності людства від стану атмосфери та точних  прогнозів погоди.

Метеорологи працюють у системі державної гідрометеорологічної служби, до складу якої входить Гідрометцентр, центральна геофізична обсерваторія, Український науково-дослідний гідрометеорологічний інститут, а також обласні гідрометеорологічні центри і обсерваторії. Фахівці вищого рівня займаються переважно науковою і дослідницькою роботою, працюють у НДІ і обсерваторіях, різних екологічних комітетах, метеорологічних службах аеропортів, військ ППО. Техніки-метеорологи забезпечують збір та передачу оперативної інформації. Вони працюють на метеорологічних станціях по всій Україні.
Метеостанція Сміла є структурним підрозділом Черкаського центру гідрометеорології, який підпорядковується Українському Гідрометеорологічному центру. Всього на Черкащині працює  8 метеостанцій.

Щороку Всесвітня метеорологічна організація (ВМО) та світове співтовариство присвячують цей день певній темі. У 2018 році це свято проходить під девізом „Готуємось до погоди, враховуємо клімат”, інформують у Смілянській метеостанції.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *