Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету

img_20190314_15160014 березня під головуванням першого заступника міського голови Олексія Гончаренка відбулося засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь 10 членів виконкому. На порядок денний було винесено 20 питань.

На початку засідання члени виконкому заслухали інформацію начальника міського відділу поліції Олега Міщенка щодо стану забезпечення правопорядку та профілактики правопорушень у місті, стану дотримання правил дорожнього руху та проїзду вантажівок через місто.

На засіданні виконкому розглянуті проекти та прийняті рішення щодо списання основного засобу дошкільного навчального закладу №26 «Сонечко», внесення зміни до фінансового плану Центру первинної медичної допомоги, проведення чергового призову громадян 1999 р.н. та старшого віку, які втратили право на відстрочку.

Члени виконкому ухвалили рішення щодо призначення адреси частині комплексу нежитлових будівель, погодили місця розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності ТОВ «Цедар», розглянули та прийняли рішення, підготовлені службою у справах дітей.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *