Сьогодні наша область має отримати ще майже 6 тисяч доз вакцини Pfizer (Cominarty)

вакцина25 червня очікується надходження вакцини Pfizer (Cominarty) – 5850 доз для другої вакцинації працівників освіти та осіб з першого та другого етапів, передбачених Дорожньою картою МОЗ України.

На сьогодні в області триває четвертий етап вакцинації. Передбачена вакцинація осіб віком старше 60 років, осіб віком старше 18 років з хронічними захворюваннями, засуджених, осіб з листа очікування та записаних через контакт-центр МОЗ України або через додаток Дія.

«Фактично ми поступово входимо в п’ятий етап вакцинації, коли вакцинуватимемо усіх бажаючих віком від 18 років. Але за умови надходження достатньої кількості вакцин», – сказав Юрій Савенко.

На Черкащині вакцинація здійснюється вакцинами Коронавак, Пфайзер та АстраЗенека. Вакцинацію проводять 25 мобільних бригад та медики у 98 пунктах щеплень. Про це розповів начальник Управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Юрій Савенко.

НУ вихідні на Черкащині працюють 7 центрів вакцинації лдя усіх бажаючих. Зокрема, у Смілі такий центр працює у міському Будинку культури.

За минулі вихідні у центрах вакцинації Черкащини провакциновано 2 856 громадян.

9 червня в область надійшло 21 600 доз вакцини AstraZeneca. Її використовують як другу дозу для вакцинованих першою дозою Covishield та AstraZeneca.

18 червня область отримала 17 880 доз вакцини CoronaVac, якою щеплюють осіб, згідно з планом вакцинації.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *