Сьогодні – 77-а річниця з Дня визволення Сміли від нацистських окупантів

dsc_055629 cічня у Смілі відзначають день визволення міста від нацистських окупантів. Нині минає 77-а річниця вигнання нацистських окупантів з нашого рідного міста.

З цієї нагоди відбувся мітинг біля Меморіалу Слави. Вшанувати пам’ять визволителів прийшли міський головий Сергія Ананка, заступник міського голови Тетяна Карло, керуючий справами Оксана Яценко, ветерани війни та праці, представники спілки ветеранів війни в Афганістані та громадськості.

Привітав смілян та подякував усім, хто відстояв у Другій світовій війні мир на нашій землі міський голова Сергій Ананко.

У цей пам’ятний традиційно приїздять у Смілу гості з Кам’янки, Черкас, інших міст області. Від імені старшого покоління звернувся до присутніх голова ветеранської організації Сміли Микола Якушенко.

Учасники мітингу скорботно схилили голови у хвилині мовчання. До Обеліску Слави та пам’ятника загиблим воїнам у роки Другої світової війни поклали квіти.

Віддали нашу воїнам, які поклали свої життя у боях з нацистськими окупантами, та усім захисниками нашої землі, які відішли у вічність вже після Другої світової війни.

Фото: з сайту Смілянської міської ради

dsc_0556

dsc_0532

dsc_0544

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *