Сьогодні Смілу відвідає найбільший та найвідоміший духовий оркестр України

Духовой_оркестр_А6_испрОдночасно на сцену Смілянського міського будинку культури вийдуть понад 60 музикантів. Вони представлять яскраву двогодинну програму «Хіти століття», в якій в оригінальній духовій обробці прозвучать найвідоміші мелодії. Національний академічний духовий оркестр України, створений у далекому 1979 році, і нині лишається єдиним в Україні цивільним духовим оркестром такого рівня і статусу.

Найвищі музичні статуси – академічний та національний підкреслюють високу виконавську майстерність колективу. В активному концертному репертуарі представлено всі музичні жанри – від зразків музики бароко до джазових творів. Можливість почути відомі музичні твори в оновленому забарвленні звучання духової партитури знаходить дедалі ширше коло прихильників, що засвідчують повні зали під час концертів.

Нині Національний академічний духовий оркестр України, що об’єднує обдаровану творчу молодь, має неабиякий професійний потенціал, перебуває в стані постійного творчого пошуку і готовий до подолання нових висот у розвитку одного з найдавніших і найдемократичніших жанрів музичного мистецтва – духової музики.

Тож чекаємо культурну еліту міста на унікальному для нашого міста концерті 24 травня о 18.00.

Замовляйте квитки за телефонами 050-447-48-48, 093-499-74-09 або можете їх придбати в касі МБК.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *